Gizlilik ve Güvenlik Politikası

 

Reklamkalemi Medya ve Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti.’ye ait olan www.reklamkalemi.com web sitesi, Reklamkalemi’nin sağladığı dijital reklamcılık, website tasarım ve bilişim işlemleri hakkında bilgi vermeyi ve ilgili hizmetlerin satışını yapmayı amaçlamaktadır.

Bu web sitesi aracılığı ile elde edinilen bilgilerin gizliliği Reklamkalemi Medya ve Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti.’nin garantisi altındadır. Müşterilerin ve/veya web sitesi ziyaretçilerinin paylaştığı bilgiler, yasalarca zorunlu kılınmadığı sürece Reklamkalemi Medya ve Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. dışındaki herhangi bir gerçek veya tüzel kişi ile paylaşılmaz.

Reklamkalemi Medya ve Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti.’ye ait olan www.reklamkalemi.com web sitesindeki ‘Güvenli Ödeme Sayfası’ 256bit SSL sertifikası ve ‘3D Secure’ güvenlik sistemleri ile güvence altına alınmıştır.

www.reklamkalemi.com web sitesinden Reklamkalemi Medya ve Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından yönetilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verilse dahi söz konusu web sitelerin gizlilik ve diğer politikalarından Reklamkalemi Medya ve Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz.

Reklamkalemi Medya ve Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. bu internet sitesinde yer alan bütün hizmet ve çözümleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

 
KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ
Firmamız, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.
İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.
MAİL ORDER KREDİ KART BİLGİLERİ GÜVENLİĞİ
Kredi kartı mail-order yöntemi ile bize göndereceğiniz kimlik ve kredi kart bilgileriniz firmamız tarafından gizlilik prensibine göre saklanacaktır. Bu bilgiler olası banka ile oluşubilecek kredi kartından para çekim itirazlarına karşı 60 gün süre ile bekletilip daha sonrasında imha edilmektedir. Sipariş ettiğiniz ürünlerin bedeli karşılığında bize göndereceğiniz tarafınızdan onaylı mail-order formu bedeli dışında herhangi bir bedelin kartınızdan çekilmesi halinde doğal olarak bankaya itiraz edebilir ve bu tutarın ödenmesini engelleyebileceğiniz için bir risk oluşturmamaktadır.
Sohbete Başla
1
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Reklamkalemi WhatsApp
Merhaba. Dijital medya reklamları ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi bize sorabilirsiniz.