.

Reklamkalemi Medya ve Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti.

Siz de uzmanlığını kanıtlamış olan Google Sertifikalı İş Ortağı Premier Partner Ajansla çalışmanın ayrıcalığını yaşayın. Reklamkalemi, Google tarafından akredite edilen ve Google ın istemiş olduğu tüm uzmanlık sertifikalarına sahip ödüllü bir ajanstır. Bünyesinde 1000+ müşterisi bulunan firmamızda siz de yerinizi alarak profesyonel bir reklam çalışması gerçekleştirebilirsiniz.

Reklamkalemi Tanıtım Videosu

   Google Premier Partner olan Reklamkalemi, ihtiyaçlarınızı tam olarak anlayarak en doğru hedefleme ile size en uygun reklam platformunu  seçer. Bu sayede çok uygun bütçelerle daha fazla dönüş almanızı sağlar.Google Reklamları sayesinde birçok firmayı internet reklamcılığı ile tanıştıran Reklamkalemi Google’nin artılarından nasıl faydalanabileceklerini anlatan projeler sunar. Yatırımların ne denli yapılacağı, nelere dikkat edileceği, hangi riskleri dikkate almaları gerektiğiyle ilgili sunduğumuz raporlar neticesinde birçok firmanın elde ettiği kazançta başrol oynamaktan gurur duymaktayız.

    Reklam Kalemi ile çalışmaya başladığınızda firmanızda internet reklamlarınızı yöneten bir uzmanın çalıştığını hissedeceksiniz. Müşteri temsilcilerimiz, verdiğiniz hizmeti analiz ederek sizin pazarlama stratejinize uygun reklam çalışmaları yaparlar. Biz potansiyel müşteriler aksiyon alırken nasıl karar verdiklerini iyi biliyoruz. Sizden aldığımız geri bildirimlerle ziyaret aldığınız anahtar kelimelerin analizini gerçekleştirir, reklam performansınızı arttırır ve düzenli raporlamalarla sizlere yeni çözümler sunarız.

google reklam, reklam vermek, google ads, reklam vermek, google iş ortağı, google reklamları, ücretli reklam, premier partner

Sohbete Başla
1
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Reklamkalemi WhatsApp
Merhaba. Dijital medya reklamları ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi bize sorabilirsiniz.