Görüntülü Reklamlar hem çok ekonomiktir hem de marka bilinirliğinizi arttırır.

Google Görüntülü Reklam Ağı dijital dünyadaki müşterilerle çeşitli reklam biçimleri üzerinden iletişim kurmanızı sağlar. Bu ağ, iki milyonu aşkın web sitesini kapsar ve İnternet’teki kullanıcıların %90’ına ulaşır. Kullanıcılar en beğendikleri web sitelerinde gezinirken, bir arkadaşlarına YouTube videosu gösterirken, Gmail hesaplarını kontrol ederken veya mobil siteleri ve uygulamaları kullanırken onlara ulaşmanıza yardımcı olur.
Google Görüntülü Reklam Ağı, milyonlarca web sitesi üzerinden doğru kitleyi bulmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Stratejik davranmanızı ve mesajınızı doğru yerde ve zamanda potansiyel müşterilere sergilemenizi sağlar.

Doğru Kitleyi Bulma

AdWords, işletmenizle ilgilenen ve harekete geçme olasılığı yüksek olan kitleyi bulmak için anahtar kelimelerinize veya kampanyanızın belirli bir konu alanına bağlı olarak içeriğe dayalı hedefleme’yi kullanır.

Reklamlarınızın gösterileceği sayfa türlerinin ve belirli web sayfalarının yanı sıra kitleleri de seçebiliriz. Manuel yerleşimler seçeneğini kullanarak reklamınızı belirli web sayfalarında, çevrimiçi videolarda, oyunlarda, RSS beslemelerinde ve seçtiğimiz mobil siteler ile uygulamalarda gösterebiliriz.

Ayrıca reklamlarınızın alakasız olduğunu düşündüğünüz sitelerde gösterilmesini de engelleyebiliriz.

google görüntülü reklam vermek