Facebook Sayfasına Google Reklam

Web siteniz yok ama Google reklam vermek isteyenler arasında mısınız?
Artık facebook sayfanız ile de Google’da reklam çalışması yapabiliyorsunuz.

Önce ücretsiz olarak bir facebook sayfası oluşturmanız gerekiyor. Burda dikkat etmeniz gereken facebook sayfanızın arkadaş ekle sayfası olmamasıdır. Beğen sayfası oluşturmalısınız. Oluşturduğunuz facebook sayfanızda hizmetiniz ile ilgili paylaşımla düzenli olarak yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Ayşe Hanım gümüş takı satışı ile ilgilenen bir müşterimizdi ve Google’de “gümüş takı” yazıldığı zaman insanların kendisine ulaşmasını istiyordu. Web sitesi yok ancak bir facebook sayfası vardı. Gümüş takı satın almak isteyen müşterileri Ayşe Hanımın sayfasına girmesini google reklamları ile sağlayabiliyoruz. Ayşe Hanıma önerimiz facebook sayfasına giren potansiyel müşterileri tatmin edici paylaşımlarda bulunmuş olmasıydı. Yaptığı takıların görselleri, fiyatları gibi ilgili kitlenin dikkatini çekecek paylaşımlarda bulunursa web sitesi olmadan da müşteri bulabileceğini kendisine açıkladık.

Ayşe Hanımın facebook sayfasına ayıracak vakti yoksa ona bir sosyal medya uzmanı ile çalışmasını önerdik.

Ticaret yapıyorsanız yatırım yapmak zorundasınız.
Doğru yatırımlar için bir uzmana danışmanızı öneririz.

Ayşe Hanım Google reklamları ile satış gerçekleştirmeye başladı, bir süre sonra daha fazla satış yapabilmek için reklam kalemini aradı ve web sitesini 2 haftada kendisine teslim ettik. Artık sadece telefonla değil online satış yapabildiği bir web sitesi var kendisinin. Satılarının ortalama 8 kat arttırğını dile getiriyor.

Sizde bir başarı hikayesine imza atmak istemez misiniz?

Ürün veya hizmet satıyorsanız Google reklamlarına ihtiyacınız var demektir.