Ücretsiz reklam Vermek

Ücretsiz reklam, kulaktan kulağa yayılan reklamdır.

Reklama yatırım yapmazsınız üstelik müşterileriniz sizin adınıza müşteri bulur. Tabi bu duruma gelebilmeniz için reklama yatırım yapmanız gerekmektedir.

Günümüzde en maliyetsiz reklam çalışması Google Reklam çalışmalarıdır. Potansiyel müşterilerinizin arama sorgularına göre web sitenizi ilk sayfada görüntülenmesini sağlayabilir böylelikle yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

Google reklamları için ayıracağınız bütçeyi tamamen kendiniz belirlersiniz.
Firmamızın sağlamış olduğu promosyon kuponlarını kullanarak reklam bütçenizi daha verimli kullanmanız da mümkündür.

Markaların varlık nedeni değişti. Tüketici güveni dediğimiz şey artık sadece markanın her kullanılışında aynı tatmini vermesinin garantisinden ibaret değildir. Başlangıçta öyleydi: “benim sabunum hep aynı temizliği sağlar, hep güzel kokar”. Bir düre sonra rekabet marka kavramına başka bir boyut daha ekledi. Markalar bir kalite garantisi olması dışında üstünlük, bir farklılık simgesi oldular. Dün tüketiciye bu ürünlerin anlamlı gelebilecek kadar üstün tarafları vardı.

Peki bugün?

Bugün markalar arasında gerçekten belirgin bir özellik var mı?

Bugün zihnimiz 10000 marka ile yüklü!

Farkındalık yaratmak müşteri bulabilmek için günümüzde akıllı firmalar klasik reklamlara ayıracakları bütçeyi google reklamlarına ayırmaya başladılar.

Sattıkları ürünü online ortamda potansiyel müşterilerine sunuyorlar sonrası zaten ücretsiz olan kulaktan kulağa reklam..