NİÇİN GOOGLE ADWORDS REKLAMLARI

Yoksa Siz hala Google AdWords reklam ağının avantajları ile tanışmadınız mı? Ben bugün sizi Türkiye’nin ve Dünyanın en çok kullandığı arama motoru olan Google ile kısaca tanıştıracağım.
Google AdWords reklam ağı ile hem kendinizin hem de firmanızın reklamlarını yönetebilirsiniz.Google AdWords reklam ağı sayesinde Dünya da ve Türkiye de çok sayıda hedef pazar ve kitleye ulaşırsınız.
Google AdWords reklam ağı ile düşük bir bütçe ile bulunduğunuz lokasyonda reklam kampanyası düzenleyip kazancınızı arttırabilirsiniz.Google sayesinde hergün yeni bir bilgi ediniyoruz.İnternet üzerinden alışveriş ve çeşitli harcamalar yapıyoruz.
Google üretici ve tüketiciler için hayatı kolaylaştırıyor.Alışveriş için,farklı konularda fikir edinmek için,yaşadığımız dünyayı keşfetmek ve takip etmek için ziyaret ediyoruz Google arama motorunu.
Google reklam vermek isteyen firmalara AdWords reklam hizmeti ile bilinirliklerini arttırmanın kapısını aralıyor.
Google reklam vermek isteyen büyük ve küçük şirketlere AdWords reklam hizmeti ile iş hacimlerini nasıl arttıracaklarını ve karlılığa giden yolda size üstün bir rehberlik sağlıyor.
Google reklam vermek isteyen herkesin,her kullanıcının bir tık kadar yakınında !

İNTERNET VE GOOGLE ADWORDS REKLAMCILIĞI

 

  • Bugün Türkiye de 36 milyon kişi kesintisiz internete bağlanıyor.
  • Avrupa da kişi başı 263 arama yapılıyor.
  • 25,4 milyon tekil YouTube kullanıcısı var.
  • Akıllı telefon kullanıcısı 10 milyonu gecti.
  • İnternete bağlanan cep telefonu 24,9 milyon.
  • Kredi kartı alışverişinin %8,4 ‘ ü internetten.

Evet internet de artık bugün zorunlu ihtiyaçlarımız arasına girmiş gözüküyor,çünkü interneti Google,Facebook ve YouTube kanallarını çok ziyaret ediyoruz.İnternet arama ağı bu kadar çok kullanıldığı için firmalar da Google AdWords Reklam ve YouTube Görüntülü reklam ağlarına reklam verir oldu.

  • Google AdWords Reklam Vermek fikri ile firmanızı öne çıkarabilirsiniz.
  • Google AdWords Reklam Vermek fikri ile doğru kişilere çok rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
  • Facebook,YouTube gibi Görüntülü Reklam Ağı ile bilinirliğinizi daha üst noktalara taşıyabiliyorsunuz.Yine Facebook sosyal ağı üzerinden hedef kitleye ulaşmak mümkün.

Hala bu reklam ağlarından herhangi birinde reklamınızı yapmadıysanız acele edin ve fırsatı yakalayın.Google AdWords Reklam vermek için bütçenizi siz belirleyin.Google AdWords Reklam Vermek ağı ile reklamlarınızı yönetip,daha çok hedef kitleye ulaşmanızı sağlayalım.Google AdWords reklam vermek birçok Google nimetinden fayda görmenizi sağlar.

Son olarak sizin için söyleyebileceğim yegane söz Google AdWords reklam ağının farkına vararak farkındalık yaratın…